444 1 712

Acil Kombi Servisi

Önceki Yazı
Sonraki Yazı

Acil Kombi Servisi

Acil Kombi Servisi olarak İstanbul’un iki yakasına da 7/24 servisimiz bulunmaktadır. Bizleri arayarak servis kaydınızı oluşturabilirsiniz.

Kombi Servisi Süreci

Acil kombi servisi cihazı arıza yapan tüm kullanıcıların talebidir. Soğuk kış aylarında ısıtma sistemleri çalışmayan kullanıcılar doğal olarak tamir işleminin en kısa sürede halledilmesini istemektedir. İstanbul gibi büyük bir şehirde hiçbir servis çoğu zaman acil kombi servisi hizmeti verememektedir. Şimşek Kombi Servisi olarak kombi servisinde hizmet sürecimiz şu şekilde işlemektedir:

  • Sitemizdeki telefon numaralarından bizleri arayarak arıza kaydınızı oluşturursunuz,
  • Arıza kaydınız iletişim departmanımız tarafından bölgenize en yakın olan teknik ekip aracına bildirilir,
  • Teknik ekip gelebileceği en kısa sürede adresinize intikal eder ve servis süreci başlar.
  •  

Teknik ekip araçlarımızda gerekebilecek her türlü yedek parça bulunmaktadır.

Kombi Tamiri

Isıtma sistemlerinizde oluşan arızaların tespiti ve tamiri oluşan arızaya göre değişkenlik göstermektedir. Acil kombi servisi talebinizden sonra ekiplerimiz adresinize geldikten sonra arıza tespiti yapılır. Sonrasında oluşan arıza ve tamir ücreti size söylenir. Kabul ettiğiniz takdirde tamir işlemine geçilir. Büyük problemler olmadığı sürece tamirat işlemleri ortalama 1 saat sürmektedir.

Güvenilirlik

Şirketimizin en büyük politikalarından biri müşteriye güven vermektir. Günümüzde haber bültenlerinde de görüldüğü üzere bir çok sahte servis firması hizmet vermektedir. Bunun bilincinde olan İstanbul halkı ister istemez çağırdığı servisin işini düzgün yapıp yapmadığından emin olmak istemektedir. Acil kombi servisi hizmetimizde yaptığımız her işlem ve taktığımız her yedek parça 1 sene boyunca garantimiz altındadır. Cihazınıza yapılan her teknik işlem alanında profesyonelleşmiş tecrübeli, gerekli sertifikalara sahip teknisyenler tarafından yapılmaktadır. Arızanızın çözülememe veya geçiştirerek yapılma gibi bir durum söz konusu değildir. Yıllardır içinde olduğumuz bu sektörde müşterilerimizden hep olumlu geri dönüşler aldık. Bizlere 7/24 ulaşabilirsiniz.

Anasayfa

Sosyal Medya

Önceki Yazı
Sonraki Yazı
13 Ocak 2019 Kombi Servis ,

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir