444 1 712

Falke Servisi

Sonraki Yazı

Falke Servisi

Falke Kombi Servisi

Falke servisi olarak kombilerinizin bakım, arıza tespit ve tamiratını yapmaktayız. Falke kombi servisi nde 13 yıllık tecrübeyle sizlere hizmet veriyoruz. On araçlık filomuz, 25 kişilik teknik ve 5 kişilik iletişim ekibimizle hizmetinizdeyiz. Filo araçlarımız servis durumunda gerekebilecek her türlü kaliteli ekipmanlarla donatılmıştır, özel navigasyon sistemlerimizle adresinize en kısa sürede intikal ederiz. Teknik ekibimiz elemanlarından her biri alanında uzmanlaşmış, gerekli profesyonel belgelere ve sertifikalara sahip, falke kombi servisi sektöründe yıllarca çalışıp tecrübe kazanmış teknisyenlerdir. İletişim ekibimiz servis kayıtlarını, ekipler arası optimizasyon ve müşteri temsilciliğini son teknoloji ürünler kullanarak gerçekleştirmektedir.

Falke Kombi sayfasına gitmek için tıklayın!

Falke Kombi Arıza Tespit

Falke servisi olarak arıza tespitlerini yanılma payı olmadan yerinde tespit ederiz. Arızanın tamiratı ve cihaz sağlığı açısından ısıtma sistemlerinizdeki arızaların doğru tespiti oldukça önemlidir. Tecrübesiz ve profesyonel olmayan bir teknisyen arıza tespitini %100 doğru yapamaz ve devamında tamirat işlemide sekteye uğrar. Bu şekilde gerçekleşen teknik müdaheleler kombinizin düzgün çalışmasını engeller ve cihazınızda sürekli bir arıza durumu oluşur. Bu işlemlerin doğru yapılamaması doğalgaz faturanızıda olumsuz yönde etkileyecektir. Falke servisi olarak tecrübeli ve profesyonel teknisyenlerimiz kombi arızalarınızı yanılma payı olmadan tespit eder.

Falke Servisi

Falke Kombi Tamiri

Falke servisi olarak 13 yıllık tecrübemizle cihazınızın tamiratını eksiksiz yaparız. Cihazınızda eğer varsa arızalı parçalar %100 orijinal ve garantili parçalarla değiştirilir. Falke kombinizde yaptığımız tamiratlar şartsız koşulsuz garantilidir. İşinde ustalaşmış teknisyenlerimiz tamirat işlemini gerektiği gibi ve temiz yerine getirirler. Tamirat işleminin doğru yapılması cihazınızın ömrünü uzatır, doğalgaz faturanızı azaltır ve arıza verme olasılığını azaltır. Falke servisi ekibimizin yaptığı tamirat işlemleri size eksiksiz olarak anlatılıp izah edilir. Alınan ücretlerin nelere karşılık alındığı, parça ücretleri, tamirat masrafları eksiksiz olarak sizlere sunulur. Bunları kabul ettiğiniz takdirde tamirat işlemi gerçekleştirilir. Cihazınızda arıza olması durumunda yedi gün yirmidört saat telefon numaralarımızdan servisimizi arayabilirsiniz. Arıza kaydınız oluşturulduktan sonra teknik ekiplerimizden bölgenize en yakın olan ekip sizin belirlediğiniz saat aralıkları içerisinde adresinizde olur. Falke servisi olarak yaptığımız tüm işlemler garanti altındadır.

 

Anasayfa

Sosyal Medya

 

Sonraki Yazı
21 Şubat 2018 Bahçelievler Kombi Servisi, Başakşehir Kombi Servisi, Beşiktaş Kombi Servisi, Beylikdüzü Kombi Servisi, Beyoğlu Kombi Servisi, Fatih Kombi Servisi, Kağıthane Kombi Servisi, Kombi Servis, Mecidiyeköy Kombi Servisi, Şişli Kombi Servisi, Zeytinburnu Kombi Servisi , , , , , , , , , , ,
3 Comments
  1. İyi günler falke kombimin arızası var falke servis ücretiniz nedir ? Anadolu yakasına servis hizmetiniz var mı

    • Falke servisi hizmetini İstanbul’un iki yakası ve tüm ilçelerine vermekteyiz Batuhan bey. Falke arızanızın tespiti için bizleri 7/24 arayabilirsiniz. İyi günler dileriz.

  2. Falke yetkili servisi için teşekkürler. Son derece hızlı ve uygundu.

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir