Hizmetler

Kombi Arıza Tespit

Kombi arıza tespitinizi tecrübeli ekip arkadaşlarımız yerinde ve yanılma payı olmadan yaparlar.

Kombi Tamir

Kombi tamir hizmetini teknik ekibimiz maksimum kalite ve minimum maliyet esasına göre yerine getirirler.

Kombi Bakımı

Kombi bakımı cihazınızın arıza vermemesi ve uzun ömürlü olması için çok önemlidir. Ayrıca doğalgaz faturanızıda etkilemektedir. Kombi bakımınız senede bir teknik ekibimiz tarafından yapılır.

Kombi Tamir Hizmetleri

Kombiniz için boşuna bir servet ödemeyin!

Piyasadaki çoğu kombi servisi şişirme fiyatlarla hizmet vermekte. Bu şekilde pahalı hizmet veren firmalar teknik kalite bakımından da yetersiz kalmaktadır. Kalite yüksek fiyatla değil tecrübe ve emekle olur. Isıtma sistemlerinizin tamirinde gereksiz harcamalar size performans olarak değil arıza ve fazla fatura olarak geri dönecektir. Şimşek Kombi Servisi olarak maksimum kalite ve minimum maliyet esasına göre sizlere hizmet vermekteyiz.

Şirketimiz nakit ödeme yoluyla çalışmaktadır. Kredi kartı kabul edilmemektedir.

Kombi Tamirinde Teknoloji

Kombi tamiri hizmetinde günümüz teknolojisini kullanmaktayız. Ayrıca kullandığımız kombi parçalarıda tamamen orijinal ve %100 garantilidir. Isıtma sistemlerinde parça kalitesi ve sıfır-ikinci el durumu çok önemlidir. Eğer cihazınıza daha önce kullanılmış veya yan sanayi bir yedek parça takılırsa bu kısa vadede size arıza olarak geri dönecektir. Gelen servislerin cihazınız için kullandığı yedek parçaların orijinalliği ve kullanılmış olup olmadığını mutlaka kontrol edin. Kombinizin tamirinde profesyonel ve tecrübeli bir ekibin çalışmasını istiyorsanız doğru adrestesiniz.

İstanbul Kombi Tamiri