444 1 712

Kombi Servis

Önceki Yazı
Sonraki Yazı

Kombi Servis

İstanbul Kombi Servis

Teknoloji

Kombi Servisi Teknoloji

Kombi servis doğru değerlendirilmediği zaman kullanıcı için büyük sorunlara neden olabilir. İstanbul’da hizmet veren bir çok firma bulunmaktadır. İstanbul halkı, kombilerinde meydana gelen arızalar sonucunda teknik destek almak için farklı yollardan kombi servisi arayışına girmektedir. Son zamanlarda bu sektörde de her sektörde olduğu gibi bilişim ve internet ön planda tutuluyor. İnsanlar arıza tespiti ve tamiri için teknik servis aramalarını internetten gerçekleştiriyor. Bunun avantajları olduğu gibi dezavantajları da bulunmakta. İnternette maalesef doğru-yanlış bilgi veren bir çok firma bulunmakta. Kullanıcılar aramalarının sonucunda çıkan sayfalardan firma seçmekte zorlanıyor ve çoğu zaman beklenilen hizmet bulunamıyor. Kombi servis olarak bilişim ekibimiz teknolojiye uygun şekilde siz değerli müşterilerimizin doğru tercih yapması adına hız kesmeden çalışıyor.

Anasayfa

 

Acil Kombi Servis

Acil Kombi Servis

Kombi servis talebinde İstanbul halkı şehrin koşuşturması ve zamanın değerli olması sonucunda cihazının tamiratının en kısa sürede yapılmasını talep etmekte. Teknik servis kaydı oluşturulurken hemen hemen her müşteri erken bir saatte erişim istiyor. Bizim gibi kurumsal servis şirketleri takdir edersiniz ki yoğun bir tempoda çalışmakta. Kaliteli ve az maliyetli servis hizmetini elimizden geldiğince çok kişiye ve hızlı bir şekilde vermeye çalışıyoruz. Fakat yoğun tempoda çalışan ekiplerimiz her zaman müşterinin istediği saatlerde erişim sağlayamıyor. Müşteriler acil bir servis istediği zaman bu işi kısa sürede yapabilecek kurumlara yöneliyor. Bu kurumlar kalitesiz ve çok maliyetli hizmet verdikleri için müşteri pörtföyleri bize kıyasla çok çok az olduğu için çok kısa sürede adrese intikal edebiliyor. Bunun neticesinde istenilen hizmet hızla yerine getiriliyor ama yanlış arıza tespiti ve yanlış yapılan tamirat işlemi -yüksek maliyetle- kombinizin kısa ve uzun vadede daha çok arıza vermesine ve tamiratının çok daha zorlaşmasına neden oluyor.Kombi servis talebinizde zamandan kazanabilirsiniz fakat cebiniz ve cihazınız doğru orantıda zarar görür.

 

Kombi Servis Hizmet Bölgeleri

İlçeler

Kombi servis olarak İstanbul’un tüm semtlerine 7/24 hizmet veriyoruz. Bazı küçük servis firmaları sadece kendilerine yakın birkaç bölgeye hizmet vermekte. Şirketimiz 13 yıldır sektörde var olan büyük bir firmadır ve bu nedenle İstanbul’un tüm ilçelerine hizmet vermektedir. Teknik ekiplerimiz gün içinde sürekli dolaşım halindedir ve bizi arayıp teknik servis talebinde bulunduğunuzda size en yakın ekip yönlendirilir. Ekiplerimiz size ulaşmadan önce telefonla size ulaşıp gerekli bilgilendirmeleri yaparlar.Kombi servis olarak sizin belirlediğiniz saat aralıklarında gün içinde hizmet veriyoruz.

Sosyal Medya

Kombi Servisi

 

Bize Ulaşın

Cihazınızda bir arıza meydana geldiyse ve bu arızayı en az maliyetle en kaliteli şekilde gidermek istiyorsanız doğru adrestesiniz. Siz değerli müşterilerimizin yedi gün yirmi dört saat hizmetindeyiz. Bizleri istediğiniz saatde arayabilir, bilgi alıp teknik servis talebinde bulunabilirsiniz. Bizi arayıp servis kaydında bulunduğunuz takdirde önceden belirlenen saat aralıklarında markasında uzman teknik ekiplerimiz adresinize gelir, arıza tespitiniz yapılır ve size sunulur. Kabul ederseniz cihazınızın tamiratı yapılır. Yaptığımız tüm işlemler garantilidir. Bize ulaşmak için sitemizde bulunan numaraları aramanız yeterlidir.

Önceki Yazı
Sonraki Yazı
29 Mart 2018 Bahçelievler Kombi Servisi, Başakşehir Kombi Servisi, Beşiktaş Kombi Servisi, Beylikdüzü Kombi Servisi, Beyoğlu Kombi Servisi, Fatih Kombi Servisi, Kağıthane Falke Servisi, Kağıthane Kombi Servisi, Kombi Servis, Mecidiyeköy Kombi Servisi, Şişli Kombi Servisi, Zeytinburnu Kombi Servisi , , , , ,

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir