444 1 712

Protherm Kombi Servis

Önceki Yazı
Sonraki Yazı

Protherm Kombi Servisi

 

Teknolojinin gelişmesi ile beraber ısınma amacı ile kullanılan eski yöntemler terk edilmiştir. Bunun yerine yeni nesil ısınma sistemleri kullanmaya başlandı. Protherm kombi de bunlardan biri olarak karşımıza çıkıyor.

Isıtma ve sıcak su konforu sağlayan Protherm kombiler kalitesi ile farkını hissettirmektedir. Ancak bazen uzun süreli kullanım, bazen kullanım hataları ve farklı sebepler ile kombileriniz arızalanabilmektedir. Bunu dert etmenize gerek yok.

Protherm kombi servisi tarafından arızalanan kombileriniz kısa sürede tamir edilerek eski haline getirilir. Ayrıca kombilerinizden uzun süre verim almak istiyorsanız bakım ve montajını da usta ellere yaptırmanız gerekmektedir. Protherm servisinin ne gibi hizmetler verdiğini merak edenler aşağıda hazırladığımız yazı ile ayrıntılı bilgileri öğrenebilecekler.

Protherm Kombi Servis

Protherm Kombi Servis

Protherm Kombi Servis Hizmetleri

Kombiden yüksek verim almanın ilk şartı montajının doğru yapılmasıdır. Yanlış bir şekilde monte edilen kombiler istenen verimi gösteremediği gibi yüksek faturalar ödenmesine neden olurlar. Bu noktada devreye giren Protherm kombi servis elemanları adresinize gelerek ön keşif yapar. Daha sonra kombinin montajı için en uygun alanı belirleyerek montaj işlemini gerçekleştirir.

Protherm Kombi Bakım Hizmetleri

Kombi kullanılan alanların daha sıcak olması ve kombinin uzun süre aynı kalitede çalışması bakımının aksatılmamasına bağlıdır. Bu nedenle protherm servisi tarafından verilen bakım hizmetlerinin önemi çok büyüktür. Gerekli bakımı yapılan kombiler ortamı daha çabuk ve çok ısıtır.

Kombilerin düzenli bakımlarının yapılması sonrasında performansları artar. Bakımı yapılmayan kombiler tıkanıklık nedeni ile derecesi ne kadar yükselse de ortamı istenildiği gibi ısıtmaz. Normalden daha fazla enerji tükettiği için de fatura yüksek gelir.

Bakımı yapılan kombilerde tıkanan borular açılır ve temizlenir. Bu sayede ısının ortama daha hızlı ve çok yayılması sağlanır. Aynı fatura ücreti ile ortam daha çok ısınır. Ayrıca kombilerinizi uzun süre kullanmak istiyorsanız mutlaka bakımlarını yaptırmalısınız.

 

Protherm Kombi Tamir ve Yedek Parça Hizmetleri

Kombiler uzun süre kullanım nedeni ile arıza verebilirler. Bu durumda kendiniz bu arızayı tamir etmeye çalışmamalısınız ve Protherm servis elemanlarından yardım istemelisiniz. Alanında uzmanlaşmış olan elemanlar adresinize gelerek sorunu belirler ve tamirini yapar.

Sorun büyük ve parça değişimi gerekli ise orijinal yedek parça hizmetleri ile sorun kısa sürede giderilir. Şimşek Kombi Servisi olarak İstanbul’da 13 yıldır hizmet veriyoruz. Protherm marka kombilerinizin montaj, tamir, bakım ve yedek parça hizmetleri konusunda deneyimli ekibimize güvenebilir ve bizleri 7/24 arayabilirsiniz.

 

Anasayfa

Sosyal Medya

 

Önceki Yazı
Sonraki Yazı
6 Nisan 2018 Bahçelievler Kombi Servisi, Başakşehir Kombi Servisi, Beşiktaş Kombi Servisi, Beylikdüzü Kombi Servisi, Beyoğlu Kombi Servisi, Fatih Kombi Servisi, Kağıthane Falke Servisi, Kağıthane Kombi Servisi, Kombi Servis, Mecidiyeköy Kombi Servisi, Şişli Kombi Servisi, Üsküdar Kombi Servisi, Zeytinburnu Kombi Servisi

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir